Plecak Targus Intellect 15.6 (TBB565EU)
Zdjęcia 6 |
Targus Intellect 15.6 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Targus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Targus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Targus Intellect 15.6
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Targus Intellect Plecak na laptopa 156" czarny/szary Czarny Jeden rozmiar | 230 zł |
Targus Intellect 15.6" Carrying Backpack | 141 zł |
Targus Plecak Intellect 15.6 Laptop Czarny/Szary AOTARNP15000054 | 145 zł |
Targus Intellect 15.6inch Backpack black TOR-LAP-TAR-298 | 110 zł |
Plecak na laptopa TARGUS Intellect 15.6 cali Czarny | 110 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →