Plecak Targus EcoSmart Mobile Tech Traveler XL 40 l (TBB612GL)
Wideo 2Zdjęcia 19 |
Targus EcoSmart Mobile Tech Traveler XL |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Targus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Targus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Targus EcoSmart Mobile Tech Traveler XL 40 l
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Targus Plecak podróżny na laptopa Czarny 156 Mobile Tech Traveller TBB612G | 361 zł |
Targus Mobile Tech Traveller 15.6i XL | 569 zł |
Targus Plecak do notebooka 15.6 cali EcoSmart Mobile Tech Traveler XL Back | 654 zł |
Plecak na laptopa TARGUS EcoSmart Mobile Tech Traveler 15.6 cali Czarny | 587 zł |
Targus Plecak do notebooka 15.6 cali EcoSmart Mobile Tech Traveler XL Back | 672 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →