Plecak XD Design Bobby Hero XL 21.5 l
Wideo 3Zdjęcia 37 |
XD Design Bobby Hero XL |
|
Miejski plecak XD Design to najbardziej pojemna (całkowita objętość 21,5 litra) wersja brandowej linii Hero, na co wskazuje również dodatek w nazwie XL. Znajdują się w nim specjalne przegródki na laptopa (pasuje do modelu o przekątnej ekranu do 17") oraz tablet (z wyświetlaczem 12,9". Dodatkowo znajdują się kieszenie na plecach i pasku na ramię (oprócz uchwytu na okulary przeciwsłoneczne), a także boczne (ukryte) kieszenie, w których można schować smartfon lub inne wartościowe przedmioty.
Główna komora zapewnia regulowany kąt otwarcia do 180 stopni, co ułatwia dostęp do zawartości. Plecak XD Design Bobby Hero XL tradycyjnie należy do kategorii Anti-Theft dla marki. Główny materiał to nie tylko materiał z recyklingu (RPET), ale także odporny na przecięcia poliester. Dodatkowo ukryty zamek błyskawiczny, zabezpieczenie RFIT przed niepowołanym odczytem danych, a z przodu w ogóle nie ma widocznych otworów. Inne cechy modelu to wentylowany anatomiczny tył, mocowanie walizki, elementy odblaskowe i interfejs USB. Należy również pamiętać, że waga bez zawartości wynosi 1,1 kg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog XD Design 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele XD Design.
Kup XD Design Bobby Hero XL 21.5 l
Wszystkie ceny 32 →XD Design - Plecak antykradzieżowy Bobby Hero XL szary P705712 P705.712 | 526 zł |
XD Design Bobby Hero XL 17" Black | 588 zł |
XD DESIGN Plecak antykradzieżowy BOBBY HERO XL BLACK AOXDDNP00000008 | 598 zł |
Plecak na laptopa XD DESIGN Bobby Hero XL 17 cali Czarny | 552 zł |
Xd Design Plecak Bobby Hero Xl Blackp705.711 | 669 zł |