Рюкзак XD Design Bobby Bizz 12 л
Відео 8Фото 35 |
XD Design Bobby Bizz |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XD Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XD Design.
Купити XD Design Bobby Bizz 12 л
XD Design Bobby Bizz plecak na laptopa antykradzieżowy i teczka z USB torb | 465 zł |
XD Design Bobby, Plecak miejski antykradzieżowy na laptopa, Bizz Blue P705 | 549 zł |
Plecak torba na laptopa XD Design Bobby Bizz - black | 424 zł |
На сторожі кишень
Хлопці з XD Design знайшли цікаву нішу, зайнявшись виробництвом наворочених рюкзаків для електроніки з підвищеною надійністю. Все почалося з успішної заявки «протиугінного» рюкзака Bobby на Kickstarter, а вилилося в повноцінну лінійку XD Bobby. Новий Bobby Bizz ще сильніше розвиває ці ідеї, будучи одним з найбільш захищених рюкзаків на ринку.
Легким рух руки рюкзак перетворюється в сумку
Зовні це втілення мінімалізму: чорний панцир під шкіру з логотипом компанії, чітка прямокутна форма, мінімум розпізнавальних знаків. Навряд чи він комусь здасться красивим, але це зроблено спеціально, щоб привертати менше уваги. Зате з зручністю повний порядок, крім лямок у Bobby Bizz є ручка для перенесення і додатковий ремінь, щоб носити його як сумку. Тобто це фактично варіант 3 в 1: рюкзак, сумка на плече і кейс з ручкою. Плюс є кріплення для валізи, що ще більше розширює варіанти для перенесення. Як і оригінальна модель Bobby, Bizz може бути розкритий в трьох положеннях — зверху з невеликою щілиною, приблизно на 30 градусів і, розстебнувши внутрішні фіксатори, повністю на 180 градусів, як валіза. Загальна кількість відділень — 7, плюс основне відділення всередині. Судячи з кількості внутрішніх кишеньок, всі вони розраховані насамперед на електроніку, а не перенесення речей. Та й зовнішній USB-порт для повербанка натякає на це.
Захист від дощу, порізів, розтинів і «викрадення»
У плані надійності Bobby Bizz став ще крутіше попередників. По-перше, в основі рюкзака під шаром поролону захована металева рама, яка додає жорсткості і захищає вміст від трясіння і легких ударів. Друга лінія захисту — кілька шарів міцної тканини з кожної сторони, якій за твердженням виробника не страшні порізи. Принаймні, непомітно розрізати її точно не вийде. Ця ж тканина захищає вміст сумки від вологи. Наступна — приховані блискавки і замки. Це плюс з точки зору безпеки, але мінус в зручності використання, оскільки замки доводиться шукати під обшивкою, а самі блискавки розстібаються з працею. Останнім бастіоном оборони є кодовий замок-карабін, який виконує роль кріплення для однієї з плечових лямок. З його допомогою рюкзак можна пристебнути до нерухомого об'єкту (якщо його раптом потрібно залишити) або до плеча з допомогою додаткової петлі. В цьому разі грабіжник не зможе різко зірвати його з плечей і втекти.
Об'єм 12 літрів
Наприкінці важливо відзначити, що об'єм Bobby Bizz всього 12 літрів, тому він навряд чи підійде тим, хто планує носити кожен день не тільки ноутбук і блокнот. Плюс він коштує майже в 3 рази дорожче звичайного рюкзака для ноутбука на зразок Xiaomi Mi Classic Business Backpack.