Рюкзак XD Design Bobby Hero Small 11.5 л
Фото 40 |
XD Design Bobby Hero Small |
|
Захист від порізів і відкриття блискавки (прихована блискавка з розташуванням у спини). USB-інтерфейс. Відкриття на 180 градусів. Відділення для електроніки та велика кількість дрібних кишеньок. Світловідбивні елементи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XD Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XD Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити XD Design Bobby Hero Small 11.5 л
Усі ціни 42 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
XD Design Kompatybilny - mały plecak antykradzieżowy Bobby Hero - szary P7 | 313 zł |
XD DESIGN Plecak antykradzieżowy BOBBY HERO SMALL BLACK AOXDDNP00000011 | 446 zł |
Xd Design Plecak Bobby Hero Small Greyp705.702 | 430 zł |
XD DESIGN Plecak antykradzieżowy BOBBY HERO SMALL BLACK 68628 | 446 zł |
XD DESIGN Plecak antykradzieżowy BOBBY HERO SMALL BLACK | 440 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →