Рюкзак XD Design Bobby Explore 30 л (P705.911)
Відео 2Фото 26 |
XD Design Bobby Explore |
|
Захист від порізів і відкриття блискавки (прихована блискавка з розташуванням у спини). USB-інтерфейс. Відкриття на 180 градусів. Відділення для електроніки та велика кількість дрібних кишеньок. Світловідбивні елементи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XD Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XD Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити XD Design Bobby Explore 30 л
Усі ціни 27 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
XD Design STOCK1 Plecak Bobby Explore - zielony P705917 Szary P705.917 | 568 zł |
XD DESIGN Plecak antykradzieżowy BOBBY EXPLORE BLACK AOXDDNP00000032 | 625 zł |
XD DESIGN Plecak antykradzieżowy BOBBY EXPLORE NAVY P705.915 | 600 zł |
XD DESIGN Plecak antykradzieżowy BOBBY EXPLORE NAVY 98941 | 625 zł |
XD DESIGN PLECAK ANTYKRADZIEŻOWY BOBBY EXPLORE GRANATOWY P/N: P705.915 | 615 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →