Plecak XD Design Bobby Explore 30 l (P705.911)
Wideo 2Zdjęcia 26 |
XD Design Bobby Explore |
|
Ochrona przed przecięciami i rozcięciami zamka (ukryty zamek umieszczony z tyłu). Interfejs USB. Otwieranie 180 stopni. Przegrody na elektronikę i mnóstwo małych kieszonek. Odblaskowe detale.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog XD Design 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele XD Design.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup XD Design Bobby Explore 30 l
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
XD Design STOCK1 Plecak Bobby Explore - zielony P705917 Szary P705.917 | 568 zł |
XD DESIGN Plecak antykradzieżowy BOBBY EXPLORE NAVY AOXDDNP00000033 | 625 zł |
XD DESIGN Plecak antykradzieżowy BOBBY EXPLORE NAVY P705.915 | 600 zł |
XD DESIGN Plecak antykradzieżowy BOBBY EXPLORE NAVY 98941 | 625 zł |
XD DESIGN PLECAK ANTYKRADZIEŻOWY BOBBY EXPLORE GRANATOWY P/N: P705.915 | 615 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →