Plecak XD Design Bobby Bizz 2.0 10.5 l
Wideo 1Zdjęcia 18 |
XD Design Bobby Bizz 2.0 |
|
Ochrona przed przecięciem i otwarciem zamków. Otwieranie 180 stopni. Przekształca się w plecak. Karabinek z zamkiem szyfrowym.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog XD Design 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele XD Design.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup XD Design Bobby Bizz 2.0 10.5 l
Wszystkie ceny 30 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Plecak Bobby BIZZ 20 Anti Theft Szary XD DESIGN Art 705922 P705.922 | 534 zł |
XD DESIGN Plecak antykradzieżowy BOBBY BIZZ 2.0 GREY AOXDDNP00000036 | 581 zł |
XD DESIGN Plecak antykradzieżowy BOBBY BIZZ 2.0 NAVY 105692 | 581 zł |
XD DESIGN PLECAK ANTYKRADZIEŻOWY BOBBY BIZZ 2.0 SZARY P/N: P705.922 | 566 zł |
XD DESIGN Plecak antykradzieżowy BOBBY BIZZ 2.0 GREY | 566 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →