Plecak XD Design Bobby Soft Anti-Theft 16 l
Wideo 3Zdjęcia 80 |
XD Design Bobby Soft Anti-Theft |
|
Wprowadzony w 2021 roku przez markę XD Design plecak jest pozycjonowany jako uniwersalne rozwiązanie miejskie odpowiednie do nauki, pracy i podróży turystycznych. Cechą charakterystyczną modelu jest tzw. system „antykradzieżowy”. Prezentowany jest tutaj z odpornym na przecięcie materiałem, ukrytymi zamkami błyskawicznymi i brakiem dostępu do środka z przodu produktu. Do tego opatentowany zamek błyskawiczny (dwa zamki błyskawiczne są spięte ze sobą) oraz mała kieszonka na pasku na ramię z zabezpieczeniem RFID: w tym miejscu zaleca się noszenie kart kredytowych, przepustek i innych dokumentów z odpowiednimi metkami.
Plecak XD Design Bobby Soft Anti-Theft wyróżnia się również projektem o zmiennej objętości: na górze znajduje się specjalny zamek błyskawiczny, który zwiększa pojemność z początkowych 13 litrów do końcowych 16 litrów. Jest też komora na laptopa (z ekranem do 15,6 cala), ukryta kieszeń z tyłu, panel organizera oraz wbudowany brelok. Inne cechy modelu to pasek do mocowania do rączki walizki, interfejs USB oraz elementy odblaskowe. A głównym materiałem do produkcji jest poliester z recyklingu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog XD Design 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele XD Design.
Kup XD Design Bobby Soft Anti-Theft 16 l
Wszystkie ceny 83 →XD Design - Bobby miękki plecak antykradzieżowy - brązowy P705796 P705.796 | 350 zł |
XD DESIGN Plecak antykradzieżowy BOBBY SOFT GREY AOXDDNP00000021 | 339 zł |
Plecak na laptopa XD DESIGN Bobby Soft 15.6 cali Czarny | 350 zł |
XD DESIGN Plecak antykradzieżowy BOBBY SOFT GREY 68638 | 339 zł |
Plecak na laptopa XD DESIGN Bobby Soft 15.6 cali Czarny | 350 zł |