Рюкзак XD Design Bobby Bizz 2.0 10.5 л
Відео 1Фото 18 |
XD Design Bobby Bizz 2.0 |
|
Захист від порізів і відкриття блискавки. Відкриття на 180 градусів. Трансформується в портфель. Карабін з кодовим замком.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XD Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XD Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити XD Design Bobby Bizz 2.0 10.5 л
Усі ціни 30 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Plecak Bobby BIZZ 20 Anti Theft Szary XD DESIGN Art 705922 P705.922 | 534 zł |
XD DESIGN Plecak antykradzieżowy BOBBY BIZZ 2.0 BLACK AOXDDNP00000035 | 581 zł |
XD DESIGN Plecak antykradzieżowy BOBBY BIZZ 2.0 NAVY 105692 | 581 zł |
XD DESIGN PLECAK ANTYKRADZIEŻOWY BOBBY BIZZ 2.0 SZARY P/N: P705.922 | 566 zł |
XD DESIGN Plecak antykradzieżowy BOBBY BIZZ 2.0 GREY | 566 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →