Рюкзак Deuter Road One 5 л
Відео 1Фото 2 |
Deuter Road One |
|
Опис моделі вказано за 2014 сезон. У продажу від інтернет-магазинів можливо доступні моделі за інший сезон
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Road One 5 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
deuter Uniseks plecak rowerowy dla dorosłych kolor czarny 5 l 3205021Mniej pocenia się i pewne dopasowanie dzięki systemowi oparcia stykowego Aircontact
Lekka waga (390 g)
Z uchwytem na pompkę powietrza
Urządzenie do systemu picia (deuter Streamer 2.0 – nie wchodzi w zakres dostawy)
Zdejmowany pokrowiec przeciwdeszczowy z własnym schowkiem Amazon.plПоскаржитись | 247 zł |
Deuter Deuter Road One Black Plecak Grey Black 3205021-7000To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Planuj Muziker.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 312 zł |
Deuter Road One 5l Backpack NiebieskiPlanujesz dłuższą trasę z rowerem szosowym i nie wiesz, gdzie iść z kurtką przeciwdeszczow BikeinnДоставка: по Польщі Поскаржитись | 298 zł |
Deuter Road One 5l Backpack ZielonyPlanujesz dłuższą trasę rowerem szosowym i nie wiesz, dokąd pojechać ze swoją kurtką przeciwdeszczow BikeinnДоставка: по Польщі Поскаржитись | 298 zł |
Відеоогляди
Сезонність:
- Артикул 32274-7130 — 2014 рік, чорний колір
- Артикул 32274-4700 — 2014 рік, графітовий колір
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 179 zł
спортивний, 13 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, 43x26x20 см, вага 500 г
від 292 zł
спортивний, 12 л, без відділення для ноутбука, регулювання спинки, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, на ремені, 47x23x18 см, вага 700 г
від 187 zł
спортивний, 3 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, 41x19x15 см, вага 330 г
від 297 zł
спортивний, 9 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, бічні, на лямці
від 200 zł
міський, активний відпочинок, 25 л, без відділення для ноутбука, кишені: верхній, 46x30x21 см, вага 590 г
від 276 zł
спортивний, 8 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, 43x22x14 см, вага 530 г
від 225 zł
спортивний, 6 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, на лямці, 42x23x3 см, вага 310 г
від 269 zł
спортивний, 6 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, кишені: верхній, передній, 43x18x5 см
від 255 zł
спортивний, 8 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, 43x22x14 см, вага 530 г
від 194 zł
спортивний, 13 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, кишені: верхній, 44x24x15 см, вага 370 г
від 159 zł
спортивний, 10 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, 47x22x16 см, вага 334 г
від 336 zł
спортивний, 10 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, на ремені, 45x25x13 см, вага 1800 г