Рюкзак Ferrino X-Ride 10 10 л
Фото 6 |
Ferrino X-Ride 10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferrino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferrino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferrino X-Ride 10 10 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ferrino Sportdaypack X-Ride 10 026910 | 258 zł |
Plecak do biegania Ferrino X-Ride 10 l black | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA Z | 405 zł |
Ferrino x ride 10 75857 OCC czarny plecak do biegania w terenie lekki rowe | 370 zł |
Додаткові функції і можливості рюкзака Ferrino X-Ride 10:
- льний доступ в основне відділення
РекомендуємоПорівняти в таблиці →