Plecak Ferrino X-Ride 10 10 l
Zdjęcia 6 |
Ferrino X-Ride 10 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ferrino 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ferrino.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ferrino X-Ride 10 10 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ferrino Zainetto x-Ride 10 litri Rosso Mod 75851 Rosso 75851CRR | 269 zł |
Plecak do biegania Ferrino X-Ride 10 l black | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA Z | 405 zł |
Ferrino x ride 10 75857 OCC czarny plecak do biegania w terenie lekki rowe | 383 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości plecaka Ferrino X-Ride 10:
- swobodny dostęp do komory głównej
PolecamyPorównaj w tabeli →