Plecak Ferrino Instinct 30+5 35 l
Zdjęcia 8 |
Ferrino Instinct 30+5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ferrino 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ferrino.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ferrino Instinct 30+5 35 l
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KuprinÄ Ferrino Instynkt 305 B08JC5JM5V-localization | 1 207 zł |
Ferrino Ferrino Instinct 30+5 White/Black Outdoor plecak White Black 75653 | 1 079 zł |
Plecak wspinaczkowy Ferrino Instinct 30 + 5 l white | WYSYŁKA W 24H | 30 D | 1 149 zł |
Plecak alpinistyczny FERRINO Instinct 30 + 5 white | 1 390 zł |
Plecak Ferrino Instinct 30+5 Kolor: biały | 1 125 zł |
Ferrino Instinct 30+5l Backpack Biały | 1 036 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →