Рюкзак Ferrino Zephyr 27+3 30 л
Відео 1Фото 22 |
Ferrino Zephyr 27+3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferrino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferrino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferrino Zephyr 27+3 30 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ferrino zephyr 273 30 litrów plecak 75818NCC czarny kolor do trekkingu pok | 469 zł |
Ferrino Zephyr 27+3l Backpack Czarny | 475 zł |
Ferrino Zephyr 273 30 litrów plecak 75818NGG zielony żółty kolor do trekki | 465 zł |
Ferrino Zephyr 27+3l Backpack Pomarańczowy | 475 zł |
Ferrino Zephyr 27+3l Backpack Zielony | 482 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →