Рюкзак Ferrino Zephyr 17+3 20 л
Фото 5 |
Ferrino Zephyr 17+3 15 л20 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferrino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferrino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferrino Zephyr 17+3 20 л
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ferrino zephyr 173 niebieski 75811NBB niebieski kolor plecak idealny do up | 430 zł |
Plecak turystyczny Ferrino Plecak turystyczny Ferrino Zephyr 17 l + 3 l Sz | 590 zł |
Plecak Ferrino Zephyr 17+3 Kolor: czarny | 506 zł |
Ferrino Zephyr 17+3l Backpack Zielony | 430 zł |
Ferrino zephyr 173 żółty 75811NGG żółty kolor hazurowy plecak idealny do u | 430 zł |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості рюкзака Ferrino Zephyr 17+3:
- Світловідбивні вставки
Модификації Ferrino Zephyr 17+3
Ціни на Ferrino Zephyr 17+3 |
---|---|---|---|---|
Ferrino Zephyr 12+3 15 л | від 342 zł | 2 пропозиції | ||
Ferrino Zephyr 17+3 20 л | від 398 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →