Рюкзак Ferrino X-Track 15 15 л
Ferrino X-Track 15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferrino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferrino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferrino X-Track 15 15 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ferrino Zaino X Track 15 litrów per Running Mod 75212 Nero 75212ECC | 258 zł |
Ferrino Plecak sportowy X-Track 2018 15l czarny (F75212-2018) | 390 zł |
Ferrino Ferrino X-Track 15 Black Plecak do biegania Black 75212 | 337 zł |
Ferrino x-track 15 75858 OCC czarny kompaktowy lekki plecak do biegania na | 366 zł |
Додаткові функції і можливості рюкзака Ferrino X-Track 15:
- Фронтальний доступ в основне відділення
РекомендуємоПорівняти в таблиці →