Рюкзак Ferrino Zephyr 22+3 25 л
Фото 5 |
Ferrino Zephyr 22+3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferrino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferrino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferrino Zephyr 22+3 25 л
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ferrino zephyr 223 plecak 223 25 litrów 78512 NVV zielony kolor idealny do | 494 zł |
Plecak turystyczny Ferrino Zephyr 22 l + 3 l Pomarańczowy | 640 zł |
Plecak Ferrino Zephyr 22+3 Kolor: czarny | 521 zł |
Ferrino Zephyr 22+3l Backpack Zielony | 445 zł |
Ferrino zephyr 223 plecak 223 25 litrów 78512 NBB kolor niebieski idealny | 433 zł |
ще 9 пропозицій
Додаткові функції і можливості рюкзака Ferrino Zephyr 22+3:
- Світловідбивні вставки
РекомендуємоПорівняти в таблиці →