Plecak Ferrino Zephyr 22+3 25 l
Zdjęcia 5 |
Ferrino Zephyr 22+3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ferrino 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ferrino.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ferrino Zephyr 22+3 25 l
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ferrino zephyr 223 plecak 223 25 litrów 78512 NVV zielony kolor idealny do | 494 zł |
Plecak turystyczny Ferrino Zephyr 22 l + 3 l Pomarańczowy | 640 zł |
Plecak Ferrino Zephyr 22+3 Kolor: czarny | 521 zł |
Ferrino Zephyr 22+3l Backpack Zielony | 445 zł |
Ferrino zephyr 223 plecak 223 25 litrów 78512 NBB kolor niebieski idealny | 433 zł |
pokaż 9 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości plecaka Ferrino Zephyr 22+3:
- Odblaskowe wstawki
PolecamyPorównaj w tabeli →