Plecak Ferrino Agile 35 35 l
Wideo 3Zdjęcia 9 |
Ferrino Agile 35 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ferrino 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ferrino.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ferrino Agile 35 35 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ferrino Plecak turystyczny Agile 35 75223-NBB | 520 zł |
Ferrino Ferrino Agile 35 Blue Outdoor plecak Blue 75223NBB | 620 zł |
Ferrino Agile 35l Backpack Czarny | 485 zł |
Ferrino Backpack Agile 35 Plecak Unisex Dorosły 75223MBB | 617 zł |
Ferrino Ferrino Agile 35 Black Outdoor plecak Black 75223NCC | 620 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →