Plecak Ferrino Finisterre 38 38 l
Zdjęcia 5 |
Ferrino Finisterre 38 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ferrino 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ferrino.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ferrino Finisterre 38 38 l
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Plecak Ferrino finisterre 38 litrów 75742 MBB kolor niebieski plecak ideal | 672 zł |
Plecak turystyczny Ferrino Finisterre 38 l Niebieski | 599 zł |
Ferrino Ferrino Finisterre 38 Red Outdoor plecak Red 75742-2022MRR | 636 zł |
Plecak turystyczny Ferrino Finisterre 38 l red | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA | 560 zł |
Plecak turystyczny Ferrino Finisterre 38 l red | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA | 560 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Ferrino Finisterre 38
Ceny na Ferrino Finisterre 38 |
---|---|---|---|---|
Ferrino Finisterre 28 28 l | od 482 zł | 12 oferty | ||
Ferrino Finisterre 38 38 l | od 494 zł | 25 oferty | ||
Ferrino Finisterre 48 48 l | od 554 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →