Рюкзак Tatonka Cima Di Basso 35 35 л
Фото 13 |
Tatonka Cima Di Basso 35 22 л35 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tatonka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tatonka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tatonka Cima Di Basso 35 35 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tatonka Cima Di Basso 35 plecak do wspinaczki ze zdejmowanym paskiem na br | 388 zł |
Tatonka Cima Di Basso 35l Backpack Czarny | 380 zł |
Tatonka Cima Di Basso 35l Backpack Niebieski | 397 zł |
Модификації Tatonka Cima Di Basso 35
Ціни на Tatonka Cima Di Basso 35 |
---|---|---|---|---|
Tatonka Cima Di Basso 22 22 л | від 337 zł | 3 пропозиції | ||
Tatonka Cima Di Basso 35 35 л | від 380 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →