Рюкзак Tatonka City Hiker 20 20 л
Фото 14 |
Tatonka City Hiker 20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tatonka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tatonka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tatonka City Hiker 20 20 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tatonka Daypack City Hiker 20 l stylowy plecak bez PFC wykonany z ekologic | 321 zł |
Tatonka City Hiker Backpack Zielony | 301 zł |
Tatonka City Hiker Backpack Szary | 290 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →