Plecak Tatonka City Hiker 20 20 l
Zdjęcia 14 |
Tatonka City Hiker 20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tatonka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tatonka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tatonka City Hiker 20 20 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tatonka Daypack City Hiker 20 l stylowy plecak bez PFC wykonany z ekologic | 321 zł |
Tatonka City Hiker Backpack Zielony | 301 zł |
Tatonka City Hiker Backpack Szary | 290 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →