Рюкзак Tatonka Norix 44 44 л
Фото 7 |
Tatonka Norix 44 44 л48 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tatonka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tatonka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tatonka Norix 44 44 л
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tatonka Norix 44 Women plecak turystyczny lekki plecak damski dostęp z przWysoka jakość: lekki plecak damski niemieckiej marki outdoorowej Tatonka wykonany z wytrzymałych i wysokiej jakości materiałó... щеw. na kilkudniowe wędrówki, wycieczki schroniskowe i podróże z plecakiem
Szczegóły: pojemność: 44 litry, waga: 1,65 kg, wymiary: 66 x 27 x 18 cm, system pleców: V Comfort Vario, materiały: poliamid/polies Amazon.plПоскаржитись | 582 zł |
Tatonka Tatonka Norix 44 Women Titan Grey UNI Outdoor plecak Grey 1377.021To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Lekki plecak turystyczny dla kobiet o pojemności 44 litrów, z gł... щеówną i dolną komorą oraz regulowanym systemem nośnym dla zakresu obciążenia do 15 kg. Lekki damski plecak turystyczny Norix 44 Women Plecak damski Norix 44 Women posiada wygodny i elastyczny system nośny, który zapewnia dobrą swobodę ruchów. Dzięki objętości 44 litrów idealnie nadaje się na wycieczki po schroniskach i weekendowe wycieczki. Plecak z regulowaną długością pleców i wyszukanymi funkcjami Przyjemnie lekki i elastyczny system nośny Norix 44 Women można dostosować do długości pleców i zapewnia solidne przeniesienie obciążenia na okolice bioder. W ten sposób odciążone są ramiona i plecy. Jest przeznaczony dla wagi do 15 kilogramów. Plecak turystyczny wyposażony jest w praktyczny podział na komorę główną i dolną, kieszenie boczne, kieszeń przednią oraz różne materiałowe szlufki na dodatkowy ekwipunek. Plecak damski V Comfort Vario Carrying System Plecak z osłoną przeciwśnieżną Wyjmowana sekcja między komorą główną i dolną Wyściełane ramiączka dopasowane do kobiecej sylwetki Pasy do kontroli obciążenia Pas piersiowy z regulacją wysokości Specjalna konstrukcja, dzięki której mocowanie pasa biodrowego jest przekierowane, aby umożliwić regulację jedną ręką Wyściełane, wentylowane patki biodrowe Boczne paski kompresyjne z zamykaną klamrą Uchwyt z przodu iz tyłu Pokrywa z regulacją wysokości i uchwytami na sprzęt Wieszak na klucze Pokrowiec przeciwdeszczow Muziker.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 598 zł |
Tatonka Norix 44 + 10 Plecak 66 cm titan grey-black - Damy,Unisex - Dorośl | 801 zł |
Tatonka Norix 44+10l Backpack CzarnyKlasyczny plecak turystyczny damski z systemem nośnym V Comfort Vario Carrying System Women i bogatym wyposażeniem. Impregnac... щеja DWR bez PFAS.Cechy:Plec TrekkinnДоставка: по Польщі Поскаржитись | 788 zł |
Tatonka Tatonka Norix 44 Women Bordeaux Red UNI Outdoor plecak Bordeaux 13To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Lekki plecak turystyczny dla kobiet o pojemności 44 litrów, z gł... щеówną i dolną komorą oraz regulowanym systemem nośnym dla zakresu obciążenia do 15 kg. Lekki damski plecak turystyczny Norix 44 Women Plecak damski Norix 44 Women posiada wygodny i elastyczny system nośny, który zapewnia dobrą swobodę ruchów. Dzięki objętości 44 litrów idealnie nadaje się na wycieczki po schroniskach i weekendowe wycieczki. Plecak z regulowaną długością pleców i wyszukanymi funkcjami Przyjemnie lekki i elastyczny system nośny Norix 44 Women można dostosować do długości pleców i zapewnia solidne przeniesienie obciążenia na okolice bioder. W ten sposób odciążone są ramiona i plecy. Jest przeznaczony dla wagi do 15 kilogramów. Plecak turystyczny wyposażony jest w praktyczny podział na komorę główną i dolną, kieszenie boczne, kieszeń przednią oraz różne materiałowe szlufki na dodatkowy ekwipunek. Plecak damski V Comfort Vario Carrying System Plecak z osłoną przeciwśnieżną Wyjmowana sekcja między komorą główną i dolną Wyściełane ramiączka dopasowane do kobiecej sylwetki Pasy do kontroli obciążenia Pas piersiowy z regulacją wysokości Specjalna konstrukcja, dzięki której mocowanie pasa biodrowego jest przekierowane, aby umożliwić regulację jedną ręką Wyściełane, wentylowane patki biodrowe Boczne paski kompresyjne z zamykaną klamrą Uchwyt z przodu iz tyłu Pokrywa z regulacją wysokości i uchwytami na sprzęt Wieszak na klucze Pokrowiec przeciwdeszczow Muziker.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 594 zł |
Tatonka Tatonka Norix 44 Women Teal Green UNI Outdoor plecak Green 1377.06To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Lekki plecak turystyczny dla kobiet o pojemności 44 litrów, z gł... щеówną i dolną komorą oraz regulowanym systemem nośnym dla zakresu obciążenia do 15 kg. Lekki damski plecak turystyczny Norix 44 Women Plecak damski Norix 44 Women posiada wygodny i elastyczny system nośny, który zapewnia dobrą swobodę ruchów. Dzięki objętości 44 litrów idealnie nadaje się na wycieczki po schroniskach i weekendowe wycieczki. Plecak z regulowaną długością pleców i wyszukanymi funkcjami Przyjemnie lekki i elastyczny system nośny Norix 44 Women można dostosować do długości pleców i zapewnia solidne przeniesienie obciążenia na okolice bioder. W ten sposób odciążone są ramiona i plecy. Jest przeznaczony dla wagi do 15 kilogramów. Plecak turystyczny wyposażony jest w praktyczny podział na komorę główną i dolną, kieszenie boczne, kieszeń przednią oraz różne materiałowe szlufki na dodatkowy ekwipunek. Plecak damski V Comfort Vario Carrying System Plecak z osłoną przeciwśnieżną Wyjmowana sekcja między komorą główną i dolną Wyściełane ramiączka dopasowane do kobiecej sylwetki Pasy do kontroli obciążenia Pas piersiowy z regulacją wysokości Specjalna konstrukcja, dzięki której mocowanie pasa biodrowego jest przekierowane, aby umożliwić regulację jedną ręką Wyściełane, wentylowane patki biodrowe Boczne paski kompresyjne z zamykaną klamrą Uchwyt z przodu iz tyłu Pokrywa z regulacją wysokości i uchwytami na sprzęt Wieszak na klucze Pokrowiec przeciwdeszczow Muziker.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 619 zł |
АксесуариВсі аксесуари для Tatonka Norix 44 →
Модификації Tatonka Norix 44
Ціни на Tatonka Norix 44 |
---|---|---|---|---|
Tatonka Norix 44 44 л | від 582 zł | 6 пропозицій | ||
Tatonka Norix 48 48 л | від 693 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 660 zł
похідний, для жінок, 45 л, жорсткий каркас, бічне відкривання, виведення під гідратор, дощовик, кишені: верхній, нижній, 72x30x21 см, вага 2100 г
від 628 zł
похідний, для жінок, 40 л, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, нижній, на ремені, 72x31x27 см, вага 1430 г
від 581 zł
похідний, для жінок, 55 л, жорсткий каркас, регулювання спинки, бічне відкривання, виведення під гідратор, дощовик, кишені: верхній, нижній, на ремені, 74x32x18 см, вага 1300 г
від 640 zł
похідний, для жінок, 44 л, жорсткий каркас, регулювання спинки, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, нижній, на ремені, краб-кишеня, 65x36x16 см, вага 1230 г
від 475 zł
похідний, для жінок, 38 л, жорсткий каркас, виведення під гідратор, кишені: верхній, на ремені, краб-кишеня, 62x31x16 см, вага 1350 г
від 628 zł
похідний, для жінок, 50 л, жорсткий каркас, виведення під гідратор, дощовик, кишені: верхній, нижній, на ремені, 67x37x34 см, вага 1500 г
від 667 zł
похідний, для жінок, 50 л, жорсткий каркас, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, на лямці, на ремені, краб-кишеня, 65x34x27 см, вага 1400 г
від 655 zł
похідний, для жінок, 50 л, жорсткий каркас, регулювання спинки, виведення під гідратор, кишені: верхній, передній, нижній, на ремені, 70х36х30 см, вага 2150 г
від 573 zł
похідний, для жінок, 38 л, жорсткий каркас, регулювання спинки, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, на ремені, краб-кишеня, 61x31x28 см, вага 1260 г
від 690 zł
похідний, для жінок, 50 л, жорсткий каркас, регулювання спинки, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, на ремені, краб-кишеня, 65x31x29 см, вага 1520 г
від 635 zł
похідний, для жінок, 45 л, жорсткий каркас, регулювання спинки, бічне відкривання, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, на ремені, краб-кишеня, 72x36x26 см, вага 1500 г
від 740 zł
похідний, для жінок, 57 л, для лиж, жорсткий каркас, виведення під гідратор, кишені: верхній, на ремені, 67x34x25 см, вага 940 г