Рюкзак Osprey Kestrel 38 38 л
Фото 15 | Очікується у продажу 756 zł Призначення: похідний; Основне призначення: унісекс; Загальний об'єм (л): 38; Тип спинки: анатомічна; вентиляція спини; грудна стяжка; бічні стяжки; поясний ремінь; Конструкція: виведення питної системи; Кишені: верхня кишеня: верхня кишеня; нижня кишеня; кишеня для пляшки; кишені на поясному ремені |
Osprey Kestrel 38 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Osprey Kestrel 38
Ціни на Osprey Kestrel 38 |
---|---|---|---|---|
Osprey Kestrel 48 48 л | від 836 zł | 1 пропозиція | ||
Osprey Kestrel 58 58 л | від 915 zł | 2 пропозиції | ||
Osprey Kestrel 68 68 л | від 950 zł | 2 пропозиції |