Термос Zojirushi SJ-JS08 0.8 л
Фото 6 |
Zojirushi SJ-JS08 |
|
Вміщаючий 800 мілілітрів термос торгової марки Zojirushi - це виріб з нержавіючої сталі (марка 18/8). Воно представляє середній ціновий сегмент і характеризується високими показниками герметичності. Виробник заявляє, що модель добре тримає тепло: окріп через 6 годин матиме температуру близько 82 °С, а за добу з моменту затоки вона опуститься до значення 62 °С, що також є відмінним показником.
Не менш ефективно термос Zojirushi SJ-JS08 здатний зберігати напої холодними. Так, за 6 годин рідина з 4 градусів нагріється тільки до 7° С (за умови температури навколишнього повітря близько 20 градусів Цельсія). До інших фішок відноситься наявність клапана, що відкривається для наливу за допомогою окремої кнопки. А вже поверх цієї системи накручується традиційна кришка, яка замінить вам чашку. Спростити догляд покликане як спеціальне тефлонове напилення, так і вельми широка горловина колби. Виріб не займе багато місця в сумці або рюкзаку (250x80 мм) важить помірні 360 грам.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zojirushi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zojirushi.
Купити Zojirushi SJ-JS08 0.8 л
Усі ціни 7 →ZOJIRUSHI Termos turystyczny SJ-JS08BA 0.82 l Czarny | 190 zł |
Termos Zojirushi Sj-Js08Ba 0,82 L Czarny | 190 zł |
Termos ZOJIRUSHI SJ-JS08-BA 820 ml czarny | 200 zł |
ZOJIRUSHI Termos turystyczny SJ-JS08 0.82 l Czerwony | 190 zł |
Termos Zojirushi Sj-Js08 Czerwony Z Kubkiem 0,82L | 190 zł |
Termos Zojirushi SJ-JS08BA 0,82 l czarny | 190 zł |
Termos ZOJIRUSHI SJ-JS08 czerwony z kubkiem 0,82L | 190 zł |