Termos Zojirushi SJ-JS08 0.8 l
Zdjęcia 6 |
Zojirushi SJ-JS08 |
|
Termos Zojirushi o pojemności 800 mililitrów wykonany jest ze stali nierdzewnej (gatunek 18/8). Reprezentuje średni przedział cenowy i charakteryzuje się wysokimi wskaźnikami szczelności. Producent twierdzi, że model dobrze utrzymuje ciepło: gotująca się woda po 6 godzinach będzie miała temperaturę około 82 °C, a w ciągu dnia od momentu napełnienia spadnie do 62 °C, co również jest doskonałym wskaźnikiem.
Równie skuteczny termos Zojirushi SJ-JS08 utrzymuje zimne napoje. Tak więc w ciągu 6 godzin ciecz z 4 stopni nagrzeje się tylko do 7 ° C (przy założeniu, że temperatura otoczenia wynosi około 20 stopni Celsjusza). Inne cechy obejmują obecność zaworu, który otwiera się do napełniania osobnym przyciskiem. A już na tym systemie przykręcana jest tradycyjna pokrywka, która zastąpi Twój kubek. Zarówno specjalny natrysk teflonowy, jak i bardzo szeroka szyjka kolby mają na celu uproszczenie konserwacji. Produkt nie zajmuje dużo miejsca w torbie czy plecaku (250x80 mm) i waży umiarkowanie 360 gramów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zojirushi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zojirushi.
Kup Zojirushi SJ-JS08 0.8 l
Wszystkie ceny 9 →ZOJIRUSHI butelka na wodę butelka ze stali nierdzewnej 820 ml czarna SJ-JS | 212 zł |
Termos Zojirushi Sj-Js08Ba 0,82 L Czarny | 190 zł |
ZOJIRUSHI Termos turystyczny SJ-JS08 0.82 l Czerwony | 190 zł |
Termos ZOJIRUSHI SJ-JS08-BA 820 ml czarny | 200 zł |
Elephant Seal ZOJIRUSHI butelka na wodę butelka ze stali nierdzewnej 820 m | 212 zł |