Термос Zojirushi SJ-JS10 1.03 л
Відео 1Фото 7 |
Zojirushi SJ-JS10 |
|
Термос торгової марки Zojirushi можна віднести до рішень середнього класу. Вміщає трохи більше літра (1030 мл) ємність виконана з нержавіючої сталі марки 18/8 (і сама колба, і зовнішня частина корпусу). А ось кришка і клапан — з безпечного харчового пластику без бісфенолу А в складі. Заявлено, що термос Zojirushi SJ-JS10 довго тримає тепло: через 6 годин температура окропу опуститься до 82 °С, а через добу — до 62 °С.добре справляється він і з утриманням холоду: якщо залити всередину охолоджений напій (близько 4 °С), то через 6 годин він нагрівається всього на 3 градуси Цельсія.
Плюс підвищити ефективність збереження холоду можна за рахунок додавання в колбу кубиків льоду. До важливих особливостей відноситься практична система відкривання / закривання і подачі рідини. Тут є кришка на різьбі, що виконує традиційну роль чашки, а вже під нею знаходиться клапан на кнопці, відповідальний за зручний налив вмісту. Виробник декларує легку процедури очищення, навіть при наповненні спортивними напоями. У продажу зустрічаються різні варіації з точки зору оформлення, включаючи стриману сріблясту і червону версію з малюнком.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zojirushi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zojirushi.
Купити Zojirushi SJ-JS10 1.03 л
Усі ціни 11 →Zojirushi SJ-JS10RA kubek ze stali nierdzewnej 18-8 czerwony | 297 zł |
ZOJIRUSHI Termos turystyczny SJ-JS 1L 1 l Czerwony | 200 zł |
Termos stalowy z kubkiem do pracy biura Zojirushi SJ-JS10-XA,1litr, Hot | 210 zł |
Termos Stalowy Zojirushi Sj-Js10-Xa 1L Szary | 200 zł |
Termos ZOJIRUSHI SJ-JS10-RA 1,03 l czerwony | 210 zł |