Кружка-термос Contigo Metra Transit Stainless 0.47 0.47 л
Contigo Metra Transit Stainless 0.47 |
|
Термокухоль торгової марки Contigo можна віднести до просунутої цінової категорії. Модель об'ємом 470 мл підходить як для розпивання напоїв «на ходу» (завдяки своїй зручній кришці-клапану), так і для тривалого зберігання вмісту (на роботі або навчанні, в ході тренувань і т.д.). Для другого сценарію до комплекту поставки входить спеціальна заглушка CLEANGUARD, яка блокує клапан і не дозволить випадково пролити рідину під час транспортування у сумці або рюкзаку.
За термоізоляцію тут відповідає вакуумна розробка з подвійними стінами з нержавіючої сталі. Заявлено, що холод усередині може зберігатися до 12 годин, а тепло — не менше 5 годин. закривається. Діаметр корпусу біля основи становить близько 7 см, що дозволяє помістити модель у більшість автомобільних підсклянників. До інших особливостей термокухля відноситься практичне зовнішнє покриття, яке виключає вислизання з рук і покликане захистити корпус від появи подряпин, а також можливість автоматичного догляду (миття в посудомийці).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Contigo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Contigo.
Купити Contigo Metra Transit Stainless 0.47 0.47 л
Усі ціни 8 →Kubek termiczny CONTIGO Transit 470 ml Srebny | 150 zł |
Contigo Transit / Metra Biscay Bay - Kubek Termiczny 470 ml 2095402 | 170 zł |
CONTIGO Contigo Transit / Metra Biscay Bay Kubek Termiczny 470 ml | 187 zł |
Kubek termiczny CONTIGO Transit 470 ml Srebny | 150 zł |
Contigo Kubek termiczny Transit 470ml Biscay Bay (2095402) | 169 zł |