Кружка-термос Contigo Luxe Autoseal 0.47 0.47 л
Фото 41 |
Contigo Luxe Autoseal 0.47 0.36 л0.47 л |
|
Компактні розміри. Безпечна форма. Вакуумна термоізоляція Thermalock. Повна герметичність. Блокуючий фіксатор робочої кнопки (Autoseal Technology).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Contigo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Contigo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Contigo Luxe Autoseal 0.47 0.47 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Contigo Luxe Autoseal kubek podróżny kubek termiczny ze stali nierdzewnej | 142 zł |
Contigo Kubek termiczny Luxe 470ml Stainless Steel (2115522) | 160 zł |
Kubek termiczny Contigo Luxe Autoseal 470ml - Stainless Steel - Srebrny | 190 zł |
Модификації Contigo Luxe Autoseal 0.47
Ціни на Contigo Luxe Autoseal 0.47 |
---|---|---|---|---|
Contigo Luxe Autoseal 0.36 0.36 л | від 124 zł | 34 пропозиції | ||
Contigo Luxe Autoseal 0.47 0.47 л | від 142 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →