Фляга-термос Contigo Ashland Chill 0.6 0.6 л
Фото 8 |
Contigo Ashland Chill 0.6 |
|
Зберігає напої холодними до 20 годин. Захист від випадкового натискання. Легко використовувати однією рукою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Contigo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Contigo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Contigo Ashland Chill 0.6 0.6 л
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Contigo Ashland chill Monaco 590ml | 102 zł |
Butelka termiczna CONTIGO Ashland Chill 590 ml Srebrny | 140 zł |
Butelka na wodę Contigo Ashland Chill 590 ml | 142 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →