Кружка-термос Contigo Pinnacle 0.3 0.3 л
Фото 10 |
Contigo Pinnacle 0.3 |
|
Зберігає напої гарячими до 3 годин та холодними – до 9 годин.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Contigo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Contigo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Contigo Pinnacle 0.3 0.3 л
Усі ціни 47 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Contigo Pinnacle 2095405 Kubek Termiczny Czarny 300 ml | 110 zł |
Kubek termiczny CONTIGO Pinnacle Czerwony | 130 zł |
Contigo Pinnacle 10 Watermelon - Kubek Termiczny 300 ml 2095409 | 150 zł |
CONTIGO Contigo Pinnacle 10 Tantalizing Blue Kubek Termiczny 300 ml | 165 zł |
Kubek termiczny CONTIGO Pinnacle Czarny | 130 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →