Kubek termiczny Contigo Pinnacle 0.3 0.3 l
Zdjęcia 10 |
Contigo Pinnacle 0.3 |
|
Utrzymuje gorące napoje do 3 godzin i zimne do 9 godzin.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Contigo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Contigo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Contigo Pinnacle 0.3 0.3 l
Wszystkie ceny 48 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Contigo Pinnacle Autoseal kubek podróżny kubek termiczny ze stali nierdzew | 195 zł |
Kubek termiczny CONTIGO Pinnacle Czerwony | 130 zł |
Contigo Pinnacle 10 Watermelon - Kubek Termiczny 300 ml 2095409 | 150 zł |
CONTIGO Contigo Pinnacle 10 Tantalizing Blue Kubek Termiczny 300 ml | 165 zł |
Kubek termiczny CONTIGO Pinnacle Czarny | 130 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →