Термос Fjord Nansen Honer 0.7 0.7 л
Fjord Nansen Honer 0.7 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fjord Nansen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fjord Nansen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fjord Nansen Honer 0.7 0.7 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FJORD NANSEN Honer Stalowy Termos Próżniowy Kubek termiczny z Stali Nierdz | 120 zł |
Termos Fjord Nansen Honer 0,7L Z Korkiem Zakręcanym | 95 zł |
Termos HONER 0,7 L z korkiem zakręcanym - 0,7 L | 95 zł |
Модификації Fjord Nansen Honer 0.7
Ціни на Fjord Nansen Honer 0.7 |
---|---|---|---|---|
Fjord Nansen Honer 0.5 0.5 л | від 76 zł | 4 пропозиції | ||
Fjord Nansen Honer 0.7 0.7 л | від 95 zł | 4 пропозиції | ||
Fjord Nansen Honer 1.0 1 л | від 99 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →