Kubek termiczny Contigo Luxe Autoseal 0.47 0.47 l
Zdjęcia 41 |
Contigo Luxe Autoseal 0.47 0.36 l0.47 l |
|
Kompaktowe wymiary. Bezpieczna forma. Izolacja termiczna próżniowa Thermalock. Całkowita szczelność. Blokada przycisku roboczego (Technologia Autoseal).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Contigo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Contigo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Contigo Luxe Autoseal 0.47 0.47 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Contigo Luxe Autoseal kubek podróżny kubek termiczny ze stali nierdzewnej | 142 zł |
Contigo Kubek termiczny Luxe 470ml Stainless Steel (2115522) | 160 zł |
Kubek termiczny Contigo Luxe Autoseal 470ml - Stainless Steel - Srebrny | 190 zł |
Modyfikacje Contigo Luxe Autoseal 0.47
Ceny na Contigo Luxe Autoseal 0.47 |
---|---|---|---|---|
Contigo Luxe Autoseal 0.36 0.36 l | od 124 zł | 34 oferty | ||
Contigo Luxe Autoseal 0.47 0.47 l | od 142 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →