Termos Zojirushi SJ-JS10 1.03 l
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Zojirushi SJ-JS10 |
|
Termos Zojirushi można zaliczyć do rozwiązania klasy średniej. Pojemnik, który mieści nieco ponad litr (1030 ml), wykonany jest ze stali nierdzewnej klasy 18/8 (zarówno sama kolba, jak i zewnętrzna część korpusu). Ale pokrywa i zawór są wykonane z bezpiecznego tworzywa sztucznego o jakości spożywczej bez BPA w składzie. Stwierdzono, że termos Zojirushi SJ-JS10 długo utrzymuje ciepło: po 6 godzinach temperatura wrzącej wody spadnie do 82 ° C, a po dniu - do 62 ° C.
Dobrze radzi sobie również z utrzymaniem zimna: jeśli wlejesz do środka schłodzony napój (ok. 4°C), to po 6 godzinach nagrzewa się tylko o 3 stopnie Celsjusza. Dodatkowo możesz zwiększyć efektywność utrzymywania zimna, dodając kostki lodu do kolby. Ważnymi cechami są praktyczny system otwierania/zamykania oraz dopływ płynów. Posiada gwintowaną pokrywkę pełniącą tradycyjną rolę kubka, a już pod nią znajduje się zawór na guziku, który odpowiada za wygodne nalewanie zawartości. Producent deklaruje łatwe procedury czyszczenia, nawet po napełnieniu napojami sportowymi. Na rynku istnieje wiele wariacji pod względem wzornictwa, w tym dyskretna srebrno-czerwona wersja wzorzysta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zojirushi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zojirushi.
Kup Zojirushi SJ-JS10 1.03 l
Wszystkie ceny 8 →Zojirushi SJ-JS10RA kubek ze stali nierdzewnej 18-8 czerwony | 238 zł |
Termos Stalowy Zojirushi Sj-Js10-Xa 1L Szary | 200 zł |
ZOJIRUSHI Termos turystyczny SJ-JS 1L 1 l Czerwony | 200 zł |
Termos ZOJIRUSHI SJ-JS10-RA 1,03 l czerwony | 210 zł |
Termos Stalowy W Góry Zojirushi Sj-Js 1L Z Kubkiem | 200 zł |