Termos Zojirushi SF-CC20 2 l
Zojirushi SF-CC20 |
|
Termos na żywność produkowany przez Zojirushi można przypisać przedstawicielom górnej części średniej półki cenowej. Model mieści 2 litry i zapewnia otwór o średnicy 70 mm, dzięki czemu jest przeznaczony do przechowywania zarówno napojów, jak i pierwszych dań. Zastosowano w niej wysokiej jakości materiały produkcyjne, na przykład korpus i kolbę wykonane są ze stali nierdzewnej, a wewnętrzne ścianki pokryte są powłoką Non-Stick Coating, która nie pochłania zapachów i jest łatwa do oczyszczenia z zabrudzeń.
Plastikowy zawór nie zawiera potencjalnie niebezpiecznych substancji (nie zawiera BPA), jest uzupełniony gumową uszczelką i wyróżnia się składaną konstrukcją, która upraszcza konserwację. Termos Zojirushi SF-CC20 dobrze utrzymuje temperaturę, wrząca woda po 6 godzinach od napełnienia jest schładzana do zaledwie 82 stopni Celsjusza, a po dobie nadal pozostaje gorąca (ok. 62°C). Jednocześnie producent deklaruje zmniejszenie grubości warstwy próżniowej w celu zmniejszenia masy całkowitej (ok. 1,1 kg) oraz wymiarów w porównaniu z produktami konkurencji. Dla wygodnego przenoszenia, oprócz gumowanego uchwytu, opakowanie zawiera odpinany pasek na ramię. Zwracamy również uwagę, że w sprzedaży są również odmiany o mniejszej objętości - od 1,3 do 1,8 litra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zojirushi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zojirushi.
Kup Zojirushi SF-CC20 2 l
ZOJIRUSHI Termos turystyczny SF-CC20-XA 2 l Srebrny | 295 zł |
Termos Zojirushi Sf-Cc20-Xa 2 L Odcienie Szarości | 290 zł |
Termos Zojirushi SF-CC20-XA 2 l odcienie szarości | 295 zł |
- Temperatura po 6 h - 81 °C
- Temperatura po 24 h - 62 °C
- Szerokość szyi - 70 mm
Modyfikacje Zojirushi SF-CC20
Ceny na Zojirushi SF-CC20 |
---|---|---|---|---|
Zojirushi SF-CC13 1.3 l | od 240 zł | 4 oferty | ||
Zojirushi SF-CC15 1.5 l | od 260 zł | 10 oferty | ||
Zojirushi SF-CC18 1.8 l | od 275 zł | 6 oferty | ||
Zojirushi SF-CC20 2 l | od 290 zł | 4 oferty |