Termos Zojirushi SW-EXE35 0.35 l
Zdjęcia 6 |
Zojirushi SW-EXE35 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zojirushi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zojirushi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zojirushi SW-EXE35 0.35 l
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Termos obiadowy ZOJIRUSHI SW-EXE35-DB 350 ml pomarańczowy | 200 zł |
Termos obiadowy ZOJIRUSHI SW-EXE35-DB 350 ml pomarańczowy | 210 zł |
Termos obiadowy Zojirushi SW-EXE35-VC 350 ml fioletowy | 200 zł |
Termos obiadowy ZOJIRUSHI SW-EXE35-GA 350 ml zielony | 200 zł |
Termos obiadowy Zojirushi SW-EXE35-VC 350 ml fioletowy | 210 zł |
Termos obiadowy ZOJIRUSHI SW-EXE35-DB, orange | 210 zł |
Termos obiadowy ZOJIRUSHI SW-EXE35-VC, violet | 210 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →