Термос Maestro MR1633-75 0.75 л
Maestro MR1633-75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR1633-75 0.75 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MR-1633 termos ze stali nierdzewnej termos z kubkiem do picia i torbą do p | 60 zł |
Termos Maestro MR-1633-75 | 55 zł |
Termos Stalowy 0.75L + Pokrowiec Maestro Mr-1633-75 | 55 zł |
Модификації Maestro MR1633-75
Ціни на Maestro MR1633-75 |
---|---|---|---|---|
Maestro MR1633-50 0.5 л | від 46 zł | 4 пропозиції | ||
Maestro MR1633-75 0.75 л | від 55 zł | 3 пропозиції | ||
Maestro MR1633-100 1 л | від 55 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →