Термос Maestro MR1638-75 0.75 л
Maestro MR1638-75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR1638-75 0.75 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Maestro MR-1638-75 termos ze stali nierdzewnej 750 ml termos z kubkiem do | 63 zł |
Termos Maestro MR-1638-75 | 52 zł |
Termos Stalowy 0.75L 2 Kolory Maestro Mr-1638-75 | 45 zł |
Модификації Maestro MR1638-75
Ціни на Maestro MR1638-75 |
---|---|---|---|---|
Maestro MR1638-50 0.5 л | від 30 zł | 2 пропозиції | ||
Maestro MR1638-75 0.75 л | від 45 zł | 3 пропозиції | ||
Maestro MR1638-100 1 л | від 48 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →