Termos Maestro MR1633-75 0.75 l
Maestro MR1633-75 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maestro MR1633-75 0.75 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MR-1633 termos ze stali nierdzewnej termos z kubkiem do picia i torbą do p | 60 zł |
Termos Maestro MR-1633-75 | 55 zł |
Termos Stalowy 0.75L + Pokrowiec Maestro Mr-1633-75 | 55 zł |
Modyfikacje Maestro MR1633-75
Ceny na Maestro MR1633-75 |
---|---|---|---|---|
Maestro MR1633-50 0.5 l | od 46 zł | 4 oferty | ||
Maestro MR1633-75 0.75 l | od 55 zł | 3 oferty | ||
Maestro MR1633-100 1 l | od 55 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →