Termos Maestro MR1633-100 1 l
Maestro MR1633-100 |
|
Klasyczny litrowy termos marki Maestro to stosunkowo niedrogie rozwiązanie na napoje. Model wykonany w kolorze srebrnym z charakterystycznym lustrzanym połyskiem ścianek zewnętrznych, co dodaje produktowi dodatkowej atrakcyjności. Kolba i korpus wykonane są z wysokiej jakości stali spożywczej o wysokich właściwościach antykorozyjnych. A dzięki technologii izolacji próżniowej termos Maestro MR1633-100 jest w stanie utrzymać temperaturę przez długi czas (według producenta nawet jeden dzień). Zawór odcinający z przyciskiem zapewnia brak wycieków płynu i wygodę nalewania napojów. Zewnętrzne wieczko, które również ma podwójną ściankę, może służyć również jako kubek. Dodatkowymi atutami modelu jest pełne pokrycie materiałowe. Zapinana jest na zamek błyskawiczny i wyposażona w rączkę, która ma za zadanie zwiększyć wygodę transportu i przechowywania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Kup Maestro MR1633-100 1 l
Maestro Termos Stal nierdzewna 1000 ml | 66 zł |
Termos Maestro MR-1633-100 | 55 zł |
Maestro Termos turystyczny MR-1633-100 1 l Srebrny | 69 zł |
Termos Stalowy 1.0L + Pokrowiec Maestro Mr-1633-100 | 55 zł |
Modyfikacje Maestro MR1633-100
Ceny na Maestro MR1633-100 |
---|---|---|---|---|
Maestro MR1633-50 0.5 l | od 46 zł | 2 oferty | ||
Maestro MR1633-75 0.75 l | od 55 zł | 4 oferty | ||
Maestro MR1633-100 1 l | od 55 zł | 4 oferty |