Termos Berlinger Haus Carbon Pro BH-6404 1 l
Zdjęcia 3 |
Berlinger Haus Carbon Pro BH-6404 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Carbon Pro BH-6404 1 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermos stal szlachetna termos 10 l BERLINGER HAUS METALLIC LINE CARBON PR | 63 zł |
TERMOS STALOWY 1L BERLINGER HAUS BH-6404 CARBON PRO | 75 zł |
Berlinger Haus Termos turystyczny BH-6404 1 l Czarny | 79 zł |
Termos Stalowy 1L Berlinger Haus Bh-6404 Carbon Pro | 81 zł |
Termos Stalowy 1l Berlinger Haus Bh-6404 Carbon Pro Lumarko! | 86 zł |
TERMOS STALOWY 1L BERLINGER HAUS BH-6404 CARBON PRO | 96 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Carbon Pro BH-6404
Ceny na Berlinger Haus Carbon Pro BH-6404 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Carbon Pro BH-6402 0.5 l | od 50 zł | 6 oferty | ||
Berlinger Haus Carbon Pro BH-6403 0.75 l | od 50 zł | 9 oferty | ||
Berlinger Haus Carbon Pro BH-6404 1 l | od 63 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →