Кружка-термос Berlinger Haus Rose Gold BH-6488 0.5 л
Фото 5 |
Berlinger Haus Rose Gold BH-6488 |
|
Подвійні стінки із нержавіючої сталі збережуть температуру напою від 6 до 12 годин.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Rose Gold BH-6488 0.5 л
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kubek termiczny BERLINGER HAUS BH-6488 Różowo-złoty | 69 zł |
KUBEK TERMICZNY 500ml BERLINGER HAUS BH-6488 | 59 zł |
Kubek termiczny BERLINGER HAUS BH-6488 Różowo-złoty | 69 zł |
Berlinger Haus KUBEK TERMICZNY 500ml BERLINGER HAUS BH-6488 ROSE GOLD | 64 zł |
Kubek termiczny Berlinger Haus Metallic Line Rose Gold Edition, różowe zło | 70 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →