Термос Berlinger Haus Carbon Pro BH-6402 0.5 л
Фото 3 |
Berlinger Haus Carbon Pro BH-6402 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Carbon Pro BH-6402 0.5 л
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Termos stal szlachetna termos 05 l BERLINGER HAUS METALLIC LINE CARBON PRO | 50 zł |
Termos BERLINGER HAUS Metallic Line Carbon Pro Edition BH-6402 czarny | 59 zł |
TERMOS STALOWY 0,5L BERLINGER HAUS BH-6402 CARBON PRO | 54 zł |
Termos BERLINGER HAUS Metallic Line Carbon Pro Edition BH-6402 czarny | 59 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Berlinger Haus Carbon Pro BH-6402
Ціни на Berlinger Haus Carbon Pro BH-6402 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Carbon Pro BH-6402 0.5 л | від 50 zł | 9 пропозицій | ||
Berlinger Haus Carbon Pro BH-6403 0.75 л | від 50 zł | 10 пропозицій | ||
Berlinger Haus Carbon Pro BH-6404 1 л | від 63 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →