Електрочайник Berlinger Haus Rose-Gold BH-9069 бронзовий
Фото 14 |
Berlinger Haus Rose-Gold BH-9069 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Rose-Gold BH-9069 бронзовий
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Electric kettle with thermometer 17L rose gold BH/9069 | 175 zł |
Czajnik elektryczny 1.7l z termometrem BERLINGER HAUS BH-9069 | 225 zł |
Czajnik Berlinger Haus BH-9069 Miedziany | 225 zł |
Czajnik elektryczny Rose Gold, 1,7 L, z termometrem | 199 zł |
Czajnik elektryczny BERLINGER HAUS BH/9069 | 219 zł |
Czajnik Elektryczny 1.7l Z Termometrem Berlinger Haus Bh-9069 Lumarko! | 279 zł |
Czajnik elektryczny 1.7l z termometrem BERLINGER HAUS BH-9069 | 302 zł |
Модификації Berlinger Haus Rose-Gold BH-9069
Ціни на Berlinger Haus Rose-Gold BH-9069 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Rose-Gold BH-9069 бронзовий | від 175 zł | 8 пропозицій | ||
Berlinger Haus Emerald BH-9072 зелений | від 210 zł | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Moonlight BH-9073 нержавіюча сталь | від 197 zł | 6 пропозицій | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-9071 синій | від 199 zł | 6 пропозицій | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-9068 червоний | від 175 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →