Czajnik elektryczny Berlinger Haus Rose-Gold BH-9069 brązowy
Zdjęcia 14 |
Berlinger Haus Rose-Gold BH-9069 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Rose-Gold BH-9069 brązowy
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Electric kettle with thermometer 17L rose gold BH/9069 | 175 zł |
Czajnik elektryczny 1.7l z termometrem BERLINGER HAUS BH-9069 | 225 zł |
Czajnik elektryczny Rose Gold, 1,7 L, z termometrem | 199 zł |
Czajnik elektryczny BERLINGER HAUS BH/9069 | 219 zł |
Czajnik Elektryczny 1.7l Z Termometrem Berlinger Haus Bh-9069 Lumarko! | 279 zł |
Czajnik elektryczny 1.7l z termometrem BERLINGER HAUS BH-9069 | 302 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Rose-Gold BH-9069
Ceny na Berlinger Haus Rose-Gold BH-9069 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Rose-Gold BH-9069 brązowy | od 175 zł | 7 oferty | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-9068 czerwony | od 175 zł | 5 oferty | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-9071 granatowy | od 199 zł | 7 oferty | ||
Berlinger Haus Moonlight BH-9073 stal nierdzewna | od 192 zł | 5 oferty | ||
Berlinger Haus Emerald BH-9072 zielony | od 210 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →