Patelnia Berlinger Haus Burgundy BH-1946 28 cm
Zdjęcia 3 |
Berlinger Haus Burgundy BH-1946 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Burgundy BH-1946 28 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia BERLINGER HAUS Metallic Line Burgundy Edition BH/1946 28 cm | 142 zł |
Patelnia Berlinger Haus Metallic Line Burgundy Edition, burgundowy, z odpi | 130 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Metallic Line Burgundy Edition BH/1946 28 cm | 142 zł |
PATELNIA GRANITOWA 28cm BERLINGER HAUS BURGUNDY BH-1946 | 125 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Metallic Line Burgundy Edition BH/1946 28 cm BH 19 | 142 zł |
PATELNIA GRANITOWA 28cm BERLINGER HAUS BURGUNDY BH-1946 | 158 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →