Garnek Berlinger Haus Black Royal BH-1677
Berlinger Haus Black Royal BH-1677 2.5 l4.1 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Black Royal BH-1677
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rondel 24 cm czarny royal powłoka tytanowa profesjonalna BH-1677 | 228 zł |
GARNEK TYTANOWY BERLINGERHAUS 24cm BH-1677 BLACK ROYAL | 179 zł |
Berlinger Haus Garnek Black Royal 24cm (BH-1677) | 179 zł |
Garnek Berlinger Haus Black Royal Collection, czarny, 24 cm, BH/1677 | 192 zł |
GARNEK TYTANOWY BERLINGER HAUS 24cm BH-1677 BLACK ROYAL | 227 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Black Royal BH-1677
Ceny na Berlinger Haus Black Royal BH-1677 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Black Royal BH-1676 | od 108 zł | 1 oferta | ||
Berlinger Haus Black Royal BH-1677 | od 179 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →